Beauty Forum & Hair 9-10 wrzesień 2023 WARSZAWA - targi i kongres

wtorek, września 05, 2023

 LINK DO OFICJALNEJ STRONY

LINK DO LISTY WYSTAWCÓWOd 26 lat Health and Beauty Media, a od 2018 roku również członek międzynarodowej grupy Cosmoprof, organizuje największe w Polsce targi dla profesjonalistów branży beauty!

Targi BEAUTY FORUM & HAIR to wyjątkowy pod względem charakteru i zasięgu event skierowany do profesjonalistów branży kosmetycznej i fryzjerskiej.

Kompleksowa oferta targów została dostosowana zarówno do potrzeb doświadczonych fachowców, właścicieli, menadżerów i pracowników gabinetów kosmetycznych, salonów medycyny estetycznej i salonów fryzjerskich, jak i osób planujących rozpoczęcie aktywności zawodowej w branży kosmetycznej lub fryzjerskiej, w tym inwestorów, studentów i uczniów szkół kierunkowych. Zapraszamy również przedstawicieli drogerii i aptek. Dla komfortu zwiedzania obszar wystawienniczy został podzielony na strefy tematyczne: Kasmetyka klasyczna i aparaturowa, Makijaż klasyczny i permanentny, Podologia, Paznokcie i rzęsy, Fryzjerstwo, Barberstwo, Exclusive, Eko & More oraz tegoroczną nowość: Szkoły, Uczelnie, Kursy.


Jeśli chcesz zdobyć bilet na Targi odpowiedz na pytanie:

Dlaczego chcesz uczestniczy w targach? 

Odpowiedź prześlij na adres: otwartysalon.pl@gmail.comPodobne posty

0 komentarze

Subskrybuj

Obserwuj