AUTORKAKOSMETOLOGIA to moja pasja.

  
Już jako mała dziewczynka chętnie spędzałam czas w salonie kosmetycznym prowadzonym przez moją mamę. Przyglądałam się jak kobiety pięknieją w rękach specjalistek od urody. Podpatrzone zabiegi wykonywałam na swoich lalkach, a później na co odważniejszych koleżankach i kolegach ze szkoły :)
 
Kiedy przyszedł czas na życiowe wybory zdecydowałam się na kierunek studiów zgodny z moimi zainteresowaniami i ukończyłam Wyższą Szkołę Zawodową Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie.  

Dzisiaj mam 10-letnie doświadczenie w pracy gabinetowej

Lubię opowiadać o tym, czym się zajmuję, więc dziennikarstwo i edukacja to mój żywioł. Dużą radość sprawia mi prowadzenie wykładów i szkoleń, redagowanie felietonów oraz nagrywanie filmów.

Kosmetologia w salonach beauty owiana jest aurą tajemniczości. Ja otwieram przed Tobą drzwi do mojego salonu, zdradzam zawodowe triki i testuję nowości kosmetyczne.

Dzielę się wiedzą i doświadczeniem jakie zdobyłam pracując jako kosmetyczka, wykładowca, nauczyciel praktycznej nauki zawodu i egzaminator.

Moje artykuły możecie też przeczytać na łamach czasopism kosmetycznych takich jak Beauty Forum czy Kosmetologia Estetyczna.


W 2016 roku zwyciężyłam dzięki Wam :) w głosowaniu internautów w prestiżowym konkursie Kosmetyczka Roku oraz otrzymałam I wyróżnienie od jury.

OtwartySalon to miejsce gdzie spotykamy się aby rozmawiać, uczyć się, dzielić doświadczeniami i inspirować - zapraszam.

Subskrybuj

Obserwuj