6 stylów spa - inspiracje, trendy, kolory PANTONE 2017

czwartek, grudnia 15, 2016

PURE NATURE

Dzika natura emanuje z wnętrz inspirowanych trendem PURE NATURE. Elementy roślinne nie są  jedynie dodatkiem, ale dominującym elementem wystroju. Prosta, pierwotna forma daje poczucie silnej więzi z matką naturą.Instytut PANTONE ogłosił zieleń w odcieniu GREENERY kolorem roku 2017.
SPA PARTY

Wizyty w spa to nie tylko relaks, ale również sposób spędzania czasu z przyjaciółkami. Zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych SPA PARTY to pomysł na  organizację wieczoru panieńskiego, urodzin lub imprezy firmowej. W stylu tym pojawiają się kolorowe akcesoria, stylistyka pin-up i zabawne gadżety.AQUA SPA

Woda to symbol czystości i przemiany. Jej nawilżające i orzeźwiające właściwości są bezcenne i niezastąpione. Kolorystyka wody i nieba koi zmysły.


TRADITIONAL SPA

W zglobalizowanym świecie ciekawą alternatywą jest powrót do tradycyjnych rytuałów pielęgnacyjnych. Czerpiąc z bogatej kultury i tradycji można stworzyć niepowtarzalną ofertę. Wnętrza zamiast perfekcyjnego wyglądu kuszą  intymną atmosferą. Wchodząc do tradycyjnego spa mamy wrażenie, że czas się dla nas zatrzymuje.

MONOCHROME

Minimalistyczna biel przełamywana jest eleganckimi dodatkami. Występuje też w odcieniach popielu, zimnego beżu i srebra.MY WAY

Niektórzy aranżując SPA decydują się stworzyć miejsce zgodne z ich gustem i osobowością. Zamiast kopiować - tworzymy nową rzeczywistość. Wtedy będzie to również idealne miejsce pracy, w którym doskonale się poczujemy.
Coraz więcej jest takich wysp wymykających się ogólnym trendom.

Podobne posty

3 komentarze

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Co do trendów, to jak to widzicie - http://everhome.pl/ ? Jest sens? Jaki kierunek jest odpowiedni? Bo wciąż widzę nowe pomyły. Co sugerujecie?

    OdpowiedzUsuń

Subskrybuj

Obserwuj