Zabieg BEFORE MAKE-UP z maską CarboXy CO2

czwartek, grudnia 22, 2016

Profesjonalny makijaż sprawia, że każda kobieta może poczuć się wyjątkowa. Jego podstawą jest idealnie wypielęgnowana skóra. Aby osiągnąć efekt WOW! przed makijażem proponuję wykonanie ekspresowego zabiegu bankietowego. Dzięki niemu skóra staje się nawilżona, promienista, idealnie gładka. Zabieg komponuje na bazie peelingu kawitacyjnego, masażu i maski bankietowej CARBOXY CO2 –karboksyterapia bezigłowa.
Prawie rok temu postanowiłam przetestować maskę CARBOXY CO2, którą udostępniła mi firma Monimar (www.monimar.pl). Niżej podaję link do filmu na youtube, który wtedy przygotowałam. Teraz maska występuje w nowej odsłonie: ma udoskonalony aplikator w strzykawce, w której zawarte jest 12ml żelu aktywizującego maskę (w sam raz na jedną aktywację). Po zaaplikowaniu żelu nakładamy maskę i delikatnie oklepujemy skórę.

FILM Z ZABIEGIEM - YOUTUBE:

Maska bankietowa nazywana karboksyterapią bezigłową jest dobrze przemyślana marketingowo - nawiązuje do metody karboksyterapii, skutecznej, lecz inwazyjnej i wymagającej specjalistycznej aparatury. Pakowana jest w estetyczne boxy, a aplikacja na skórę przeprowadzana jest bezpośrednio ze strzykawki w której umieszczony jest silnie skoncentrowany preparat. Maska w połączeniu z żelem daje spektakularny efekt pielęgnacyjny – rozjaśnia, dotlenia i odżywia komórki skóry.
W oparciu o ten ciekawy produkt postanowiłam stworzyć zabieg bankietowy przed makijażem – BEFORE MAKE-UP. Jest on dedykowany skórze wymagającej, z oznakami zmęczenia i fotostarzenia. Poniżej przedstawiam mój skrypt zabiegu. Możesz go wykorzystać w swoim salonie lub zainspirować się do stworzenia własnego rozwiązania dopasowanego do potrzeb twojej klientki.


PRZED ZABIEGIEMPO ZABIEGUSkrypt zabiegu bankietowego BEFORE MAKE-UP:

I. Demakijaż, tonizacja i peeling kawitacyjny – 10 minut
Po dokładnym oczyszczeniu i stonizowaniu skóry wykonaj 5-minutowy fizykalny peeling skóry – kawitację.

II. Maska bankietowa - CARBOXY CO2 – 15 minut
Maska daje niesamowite efekty złuszczając, rozjaśniając, pobudzając i dotleniając skórę oraz zmniejszając widoczność zmarszczek.

etap 1. : APLIKACJA ŻELU CO2 WPROST ZE STRZYKAWKI
etap 2. : NAŁOŻENIE PŁATU NA SKÓRĘ
etap 3. : AKTYWACJA MASKI

Podczas aktywacji w wyniku reakcji chemicznej między maską a powierzchni skóry wydziela się dwutlenek węgla - CO2. Naczynka krwionośne ulegają rozszerzeniu, skóra staje się lepiej odżywiona i dotleniona. Liczne wyciągi roślinne zawarte w żelu łatwiej penetrują w głąb skóry. Klientka słyszy delikatny szum oraz odczuwa subtelne mrowienie. Na powierzchni maski powstaje piana.


III. Masaż relaksacyjny – 5 minut
W zależności od potrzeb skóry wykonaj ekspresowy masaż na jednym ze specjalistycznych serum:
- łagodzącym
- nawilżającym
- przeciwzmarszczkowym.
Ruchy masażu przeprowadź subtelnie i delikatne. Skup się na okolicach, które szczególnie potrzebują regeneracji (okolica oczu i ust, szyja)
Na koniec stonizuj skórę tonikiem w spray’u, spotęguje to uczucie orzeźwienia i odświeżenia. Zaaplikuj dopasowaną do potrzeb skóry bazę i rozpocznij MAKE-UP...

Więcej informacji na temat maski CARBOXY C02 znajdziesz na stronie:
WWW.MONIMAR.PL 
MONIMAR - fanpage FB 

Podobne posty

0 komentarze

Subskrybuj

Obserwuj