Beauty Forum – Targi kosmetyczno-fryzjerskie - fotorelacja

niedziela, września 27, 2015

Feria zapachów i barw. Jestem na największej imprezie urodowej w Polsce!

Odwiedzam targi Beauty Forum 2015.

 Czego tu nie ma? Są na pewno wszystkie liczące się na rynku firmy polskie i zagraniczne branży Beauty. Wzrok przyciągają aparaty przypominające sprzęty z filmów science- fiction. Na waszych oczach wykonywane są przy ich użyciu najnowsze zabiegi, m.in. oksybrazja, karboksyterapia, makijaż permanentny.
To co najbardziej lubię podczas targów to to, że kosmetyki i aparaturę można nie tylko zobaczyć i dotknąć, ale również wypróbować na własnej skórze.
Metamorfoza makijażowa i fryzjerska, relaksacyjny masaż, artystyczne zdobienie paznokci, zabiegi odmładzające na twarz i ujędrniające na ciało - słowem czego dusza zapragnie.
Pachnące mydła, peelingi i masła do ciała, które mam ochotę natychmiast wypróbować. Wzrok przyciągają kosmetyki kolorowe. W tym sezonie triumf święcą rozświetlacze, przedłużane rzęsy i pięknie podkreślone usta. Tak wielu wystawców jeszcze tu nie widziałam.
Czuję podekscytowanie widząc po raz pierwszy nowości paznokciowe, które już na dniach wejdą na rynek. W tym sezonie również niepodzielnie rządzi hybryd. Duże wrażenie robią na mnie chromowe paznokcie i artystyczne zdobienia 3D.
W międzyczasie na dwóch arenach odbywają się pokazy zabiegów kosmetycznych i fryzjerskich. Dla głodnych wiedzy równocześnie na salach konferencyjnych mają miejsce wykłady i szkolenia. Gwiazdą tych targów jest Lan Nguyen-Grealis - światowej sławy wizażystka.
Udało mi się też spotkać z Jessicą Mercedes, znaną polską blogerką modową.

Już wkrótce zobaczycie targowe nowości na moim blogu. Pokażę Wam na jakie zabiegi i kosmetyki warto się skusić w nadchodzącym sezonie.Podobne posty

5 komentarze

Subskrybuj