szkolenie DALTON

piątek, stycznia 15, 2016

SZKOLENIE DALTON &CKZiU


W styczniu ruszył cykl szkoleń dedykowanych dla uczennic i studentek kierunków kosmetycznych. Firma DALTON MARINE COSMETICS 12.012015 gościła w zamojskiej szkole - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Zamościu.

Pani Małgorzata Kmoch, wyłączny dystrybutor firmy DALTON przeprowadziła wykład na temat pielęgnacji skóry tłustej i mieszanej w gabinecie kosmetycznym. Na bazie cery łojotokowej często pojawiają się zmiany trądzikowe. Rozmawialiśmy o sposobach walki z niedoskonałościami cery tłustej. Omówione zostały nowe metody leczenia zmian trądzikowych w salonach piękności za pomocą aparatury i kosmoceutyków. Jednym słowem - przeprowadziliśmy kurs tworzenia terapii anty-trądzikowej.

Najważniejszą częścią szkolenia był praktyczny pokaz zabiegu firmy DALTON. Najpierw zdiagnozowano skórę modelki, Pani Marty. Ważne by każdy zabieg kosmetyczny dobierać indywidualnie do każdego klienta, tak było i tym razem. Przeprowadzono zabieg skrojony na miarę.
Uczestniczki szkolenia oprócz zdobytej wiedzy otrzymały również pakiet próbek kosmetyków firmy DALTON.Dziękujemy dyrekcji CKZiU oraz Pani Marcie Ciurysek za pomoc i wsparcie w organizacji szkolenia.

Zapraszam do współpracy szkoły i uczelnie kosmetyczne. Jeśli jesteście zainteresowani zorganizowaniem bezpłatnego szkolenia skontaktujcie się z Panią Małgorzatą Kmoch.

Podobne posty

1 komentarze

Subskrybuj