szkolenie DALTON

piątek, stycznia 15, 2016

SZKOLENIE DALTON &CKZiU


W styczniu ruszył cykl szkoleń dedykowanych dla uczennic i studentek kierunków kosmetycznych. Firma DALTON MARINE COSMETICS 12.012015 gościła w zamojskiej szkole - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Zamościu.

Pani Małgorzata Kmoch, wyłączny dystrybutor firmy DALTON przeprowadziła wykład na temat pielęgnacji skóry tłustej i mieszanej w gabinecie kosmetycznym. Na bazie cery łojotokowej często pojawiają się zmiany trądzikowe. Rozmawialiśmy o sposobach walki z niedoskonałościami cery tłustej. Omówione zostały nowe metody leczenia zmian trądzikowych w salonach piękności za pomocą aparatury i kosmoceutyków. Jednym słowem - przeprowadziliśmy kurs tworzenia terapii anty-trądzikowej.

Najważniejszą częścią szkolenia był praktyczny pokaz zabiegu firmy DALTON. Najpierw zdiagnozowano skórę modelki, Pani Marty. Ważne by każdy zabieg kosmetyczny dobierać indywidualnie do każdego klienta, tak było i tym razem. Przeprowadzono zabieg skrojony na miarę.
Uczestniczki szkolenia oprócz zdobytej wiedzy otrzymały również pakiet próbek kosmetyków firmy DALTON.Dziękujemy dyrekcji CKZiU oraz Pani Marcie Ciurysek za pomoc i wsparcie w organizacji szkolenia.

Zapraszam do współpracy szkoły i uczelnie kosmetyczne. Jeśli jesteście zainteresowani zorganizowaniem bezpłatnego szkolenia skontaktujcie się z Panią Małgorzatą Kmoch.

Podobne posty

2 komentarze

  1. Bardzo fajne szkolenia i ciekawy program. Szczególny plus, że szkolenie kładzie taki nacisk na część praktyczną. Niestety wiele szkoleń opiera się tylko na suchych wykładach, które oczywiście są potrzebne, ale ważna jest także solidna porcja praktyki :)

    OdpowiedzUsuń
  2. A szkolenie strzeleckie w Krakowie jako uzupełnienie? Jak to widzicie? Mam na myśli to - https://www.shootingcracow.com/oferta/szkolenia/ Jak to widzicie? Przydatne czy całkowicie zbędne?

    OdpowiedzUsuń

Subskrybuj

Obserwuj