szkolenie dla kosmetyczek

wtorek, stycznia 19, 2016Firma DALTON MARINE COSMETICS Polska we współpracy z Centrum Nauki i Biznesu „Żak” w Zamościu zorganizowała szkolenie dla słuchaczek kierunku kosmetycznego.


Uczennice miały okazję poznać najnowsze trendy w pielęgnacji skóry problematycznej. Część teoretyczna była połączona z prezentacją kosmoceutyków odpowiadających na omawiane problemy. Każda z uczestniczek szkolenia mogła na własnej skórze odczuć ich działanie.

Woda oceaniczna zasobna w minerały i pierwiastki śladowe zawarta w prezentowanych kosmetykach tworzy jedną całość z substancjami biologicznie czynnymi ekstrahowanych z muszli, ostryg, kawioru, planktonu i alg. Z połączenia tych surowców pochodzenia morskiego powstał unikatowy kompleks Ekstraktu Morskiego Celumer który poprzez wymianę jonową rewitalizuje skórę pobudzając ją do odnowy.


W części praktycznej szkolenia firma zaprezentowała zabieg stworzony z myślą o kobiecie w wieku dojrzałym. Pani Małgorzata Kmoch wyłączny dystrybutor firmy DALTON, omówiła i wykonała kolejne etapy zabiegu anti-aging: głębokie oczyszczenie, peeling, maska, ampułka oraz krem. Najbardziej spektakularną częścią szkolenia była aplikacja maski liftingującej – Vital Lift silnie oddziałującej na komórki skóry. Po zabiegu widać zdecydowaną poprawę owalu twarzy oraz wypłycenie zmarszczek mimicznych i grawitacyjnych.
Dziękujemy Pani dyrektor Anecie Dobrowolskiej z Centrum Nauki i Biznesu „Żak” za możliwość przeprowadzenia szkolenia.


Zapraszam do współpracy szkoły i uczelnie kosmetyczne.


Osoby zainteresowane szkoleniem mogą skontaktować się z przedstawicielką firmy Panią Małgorzatą Kmoch.

Podobne posty

6 komentarze

 1. Fantastycznie, że miałaś okazję uczestniczyć w takim szkoleniu.
  Fajny kierunek.

  http://fashionelja.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. świetna sprawa dla każdej baby takie szkolenei;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Chętnie wzięłabym udział w takim spotkaniu :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. chciałabym być na takim szkoleniu mimo że kosmetyczką nie jestem :P

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy w tej branży potrzebne są szkolenia BHP dla osób kierujących pracownikami, jeśli faktycznie ma się pod sobą ludzi? Zerknijcie na to - https://www.tarbonus.pl/produkt/szkolenie-okresowe-bhp-pracodawcow-i-innych-osob-kierujacych-pracownikami/
  Trzeba takie rzeczy ogarniać w przypadku salonu?

  OdpowiedzUsuń

Subskrybuj

Obserwuj